sonuç bulundu
ARAMA SEÇENEKLERİ
 
Kategori
Fiyat Aralığı

Eser Sahibi
URUN_IDURUN_ADISATIS
   
SONUÇLAR
Üye Girişi  
 
0 262 324 89 34
Sık Sorulan Sorular

Nasil Alisveris Yapabilirim?

1. Öncelikle sitemize üye olmaniz gerekmektedir.  Üye olabilmek için ‘Üye ol’ veya "Yeni Üye Kayit" linklerini kullanabilirsiniz.

2. Almak istediginiz ürünleri belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tiklayarak alisveris sepetinize atabilirsiniz. Daha sonra ürün adedini belirleyebilirsiniz. Alisveris sepetinin amaci, müsterinin seçer seçmez satin alma zorunlulugunu ortadan kaldirarak kolaylik saglamaktir.

3. Alisveris Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diger bilgileri görebilir, ürünlerin miktarlarini degistirebilir, sepetinizden çikarabilirsiniz.


4. Sepetinizdeki ürünleri 2 farkli sekilde alabilirsiniz. Kredi karti ve havale ile ödeme. Ödeme seklini seçtikten sonra seçtiginiz ödeme sekline göre detay ekrani gelmektedir. Istenilen verileri girdikten sonra "Satin Al" butonuna tiklayin.

5. Eger ödemeyi kredi karti ile yapacaksaniz; siparisi onayladiginiz anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçis yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankalarin bu islemi onayladiklari veya reddettikleri network isleme mekanizmasina (SSL) ulasir. Kredi karti bilgileriniz geçerli ise siparisiniz kabul edilir. Aldiginiz ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulasir. Siparis olumlu bir sekilde tamamlandigi zaman, müsteriye siparisiyle ilgili bilgilerin yer aldigi bir e-mail gönderilir. Satin alinan ürün, önceden anlasilmis olan bir kargo sirketinden müsterinin seçtigi biri tarafindan, siparisi teslim alacak kisiye kimlik gösterilmesi karsiliginda teslim edilir.

Siteye üye olmanin Avantajlari nelerdir?

Sitemize üye oldugunuzda; yeni çikan ürünlerden, ilgi alaninizdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Satin aldiginiz bir ürünün teslimati için sizden istenen bilgileri her zaman yazmak zorunda kalmazsiniz. Üyelik asamalarinda alisveris yapmaniza yeterli olacak bilgileri doldurursunuz diger bilgiler sistemimizde kayitli oldugu için otomatik olarak yerini alir. Daha önce ilgilenip alamadiginiz ürünlerle ilgili kampanyamizdan ilk kez siz haberdar edilirsiniz. 

Nasil Iade edebilirim?

  • Aldiginiz her ürün, üretici firmasinin garantisi altindadir.
  • Almis oldugunuz ürününü ambalajini açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldiginiz sekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasi, siparis numaranizi da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
  • Sevkiyat sirasinda zarar gördügünü düsündügünüz paketleri teslim aldiginiz firma yetkilisi önünde açip kontrol ediniz. Eger üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasina tutanak tutturarak ürünü teslim almayiniz. Ürün teslim alindiktan sonra kargo firmasinin görevini tam olarak yerine getirdigini kabul etmis oldugunuzu unutmayiniz.
  • Müsterinin ürünü iade etmesi halinde, iade edilen ürün bize ulastigi andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartina ürün iade bedeli bankaniz tarafindan yedi(7) is günü içerisinde  yapilmaktadir.Bankaniz kredi karti iadelerini ayni gün hesabiniza yansitmayabilir. Bu durumda bankanizin kredi karti servisini aramaniz ereklidir. Taksitli satislarda yapilan iadeler bankaniz tarafindan kredi kartiniza her ay arti bakiye olarak yansitilmaktadir.
  • Ambalaji açilmis, kullanilmis, tahrip edilmis ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  • Yukaridaki sartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müsteri tarafindan ödenecektir..