sonuç bulundu
ARAMA SEÇENEKLERİ
 
Kategori
Fiyat Aralığı

Eser Sahibi
URUN_IDURUN_ADISATIS
   
SONUÇLAR
Üye Girişi  
 
0 262 324 89 34
Gizlilik İlkeleri
Belsa Kitabevi , kredi kartiyla yapacaginiz ödeme islemlerinde sanal pos ödeme altyapisi kullanilmakta bu da ödeme islemlerinin 128 bit'lik SSL sertifikasi kullanilarak güvenli bir sekilde olmasini saglamaktadir.
 
 
 
Belsa Kitabevi'nde kullanilan garanti sanal pos ödeme sayfasinda ki SSL protokolü bugün tüm dünyada yaygin bir standart olarak kabul görmekte olup, belli basli web sunuculari (server) ve tarayicilari (browser) tarafindan desteklenen bir protokoldür. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece dogru adreste desifre edilebilmesini saglar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak sifrelenir ve sadece dogru alici tarafindan desifre edilmesine izin verilir. Bilgiyi gönderen ve alan olmak üzere her iki tarafta da dogrulama yapilarak islemin ve bilginin gizlilik ve bütünlügü korunmaktadir. Veri akisinda kullanilan sifreleme yönteminin gücü kullanilan anahtar uzunluguna baglidir. SSL protokolünde 40 bit ve 128 bit sifreleme kullanilmaktadir. 128 bit sifrelemede 2128 degisik anahtar vardir ve bu sifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir. Sistemimiz 128 bit sifreleme teknigine dayali çalismaktadir.
 
 
 
Kendi güvenliginiz açisindan müsteri numaranizi, sifre ve kullanici isminizin gizliligine büyük önem vermeli ve üçüncü sahislarla bu bilgileri paylasmamalisiniz. Uzun süre ayni parola ve sifreyi kullanmamakta alabileceginiz güvenlik önlemlerinden biridir. Alisveris güvenligi ile ilgili bizlere yöneltmek istediginiz tüm sorularinizi kontak formunu kullanarak veya dogrudan info@belsakitabevi.com e-posta adresine gönderebilirsiniz. Internet ortaminda alisveris güvenligi ile ilgili tüm tereddütlerinizi gidermekten mutluluk duyacagiz.
 
 
 
Bize verilen bilgileri korumak için gerekli tüm önlemleri aldigimizi taahhüt etmekle birlikte, söz konusu bilgileri korumak için tesis edilen gerekli ve standart güvenlik önlemlerinin asildigi durumlarda sorumluluk kabul etmeyecegimizi bildiririz. Belsa Kitabevi olarak sitelerimizde herhangi bir sekilde linkini verdigimiz dis sitelerin özel kurallarindan, kendi topladiklari bilgilerden ve gizlilik uygulamalarindan sorumlu olmadigimizi vurgulariz.
 
 
 
Belsa Kitabevi varliklarinin tümünün veya bir kisminin el degistirmesi halinde elimizdeki bilgileri, yukarida belirttigimiz kurallar çerçevesinde kullanilmak üzere transfer etme hakkimizi korudugumuzu belirtiriz.
 
 
 
Bu Web sitesini ziyaret ederek ve sitemizdeki çesitli hizmetlerden yararlanarak, bilgilerinizin yukarida belirtildigi sekliyle toplanmasina ve kullanilmasina izin verdiginiz kabul edilmektedir.
 
 
 
Belsa Kitabevi'ne ait internet sitesinden yaptiginiz alisverislerinize ait bilgileriniz kesinlikle baska kurum veya kuruluslarla paylasilmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve degistirebilirsiniz. Üçüncü sahislar size ait bilgilere ulasamaz veya degistiremezler. Ödeme sirasinda girdiginiz kredi karti bilgileriniz,3D Secure sistemi ile siz ve bankaniz arasinda gerçeklesmektedir. Kredi karti bilgileriniz Belsa Kitabevi tarafindan saklanmaz veya kaydedilmez. Sistemimize kayit esnasinda doldurulmasi zorunlu olan alanlar, tüm magazalarimizdan yapacaginiz alisverislerinizde size daha iyi hizmet verebilmek için tutulmaktadir. Diger alanlari doldurmadan da sistemimize kayit olabilirsiniz. 
 
 
 
Sitemize üye olurken bülten e-maillerini almak isteyip istemediginizle ilgili bir seçenek sunulur.Bu seçenegi seçmeniz durumunda sitemizdeki bülten e-mailleri size gönderilir.Bu e-mailleri almak istemiyorsaniz üye panelinden ,bülten e-maillerini pasif yapabilirsiniz.Böylece bülten e-mailleri sizlere gönderilmez.