sonuç bulundu
ARAMA SEÇENEKLERİ
 
Kategori
Fiyat Aralığı

Eser Sahibi
URUN_IDURUN_ADISATIS
   
SONUÇLAR
Üye Girişi  
 
0 262 324 89 34
İade Şartları

6 Mart 2003 tarihinde yapilan degisiklikle 4077 sayili tüketicinin korunmasi kanunun e-ticaret satislarinida kapsamasiyla ilgili olarak yapilan düzenlemeleri uygular.

www.belsakitabevi.com  ile satin aldiginiz ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ÜRÜNÜN TEKRAR SATILABILIRLIGINI bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Iade edilecek ürünlerde ek istenen belgeler:

- Ürün faturasi

- Iade talep belgesi Ürün 7 gün içersinde ürün kutusu, ve ambalajiyla eksiksiz ve hasarsiz teslim edilmesi gerekmektedir.

Teknik servisimize gelen ürünlerin iade sartlarna uygun ulastirilmasi durumunda ürün tutarlarinin iadesi ürün tarafimiza ulastigi gün isleme alinacaktir. Iadenin hesabiniza yansimasi bankanin insiyatifindedir. Kredi kartina yapilan iadeler en geç 1-3 hafta içersinde, havale ile yapilan ödemelerde ise en geç bir hafta içersinde hesabiniza yansitilmaktadir.

Iade talep belgesi (dilekçeniz) fax ile  yetkililerine ulastiktan sonra telefon ile iletisim kurmaniz ödemenin hizi açisindan önemlidir.

Iade onayli alindiktan sonra ürünü kargo ücreti tarafiniza ait olmak üzere gönderebilirsiniz. Ürün iade onayi ise telefon veya email ile bildirilecektir.

Iade ve degisimlerde dönüs kargo ücreti müsteriye aittir. Gelen ürünlerin iade sartlarina uygun ulastirilmasi durumunda ürün iadesin ayni gün isleme alinacaktir.